Napisz do nas kontakt@rodzinaodnowa.pl
Zadzwoń do nas 536 036 725
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

O NAS

O NAS

FUNDACJA

Poznaj Fundację Centrum Terapii DDA/DDD “Rodzina Od Nowa”

Szczęśliwe, bezpieczne rodziny, pełne miłości, wzajemnego wsparcia i zaufania – to nasze marzenie. Z myślą o takich rodzinach działamy już od kilkunastu lat w gabinetach terapeutycznych. Zdobyte doświadczenia pragniemy wykorzystać na szerszą skalę, w działaniach społecznych. 

Celem naszej Fundacji jest holistyczne wspieranie i wzmacnianie rodzin i osób planujących rodzicielstwo, a także upowszechnianie i ochrona praw dziecka.

Pragniemy działać na rzecz osób pochodzących z rodzin dysfunkcyjnych, doświadczających przemocy oraz borykających się z uzależnieniami. Zależy nam w szczególności na pomocy osobom, które doświadczają systemowej dyskryminacji z powodu niepełnosprawności, wieku, ubóstwa czy wykluczenia społecznego.

Misję realizujemy poprzez pomoc psycho- i socjoterapeutyczną, mediacje, warsztaty, konsultacje, grupy wsparcia i rozwojowe oraz działalność edukacyjną.

Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce “Co robimy?”.

DOKUMENTY

FILOZOFIA

W centrum naszych działań postawiliśmy Rodzinę i wspieranie jej w dążeniu do integralnego, zdrowego rozwoju. Integralnego, czyli takiego który obejmuje wszystkie wymiary rodzinnej, codziennej egzystencji: emocjonalny, umysłowy, ekonomiczny, fizyczny, duchowy, a także społeczny.

MISJA

Fundacja pragnie pomagać rodzinom w ich funkcjonowaniu z zachowaniem zdrowia i życiowej harmonii. Prowadzić i wspierać działania, programy oraz placówki służące profilaktyce i rozwiązywaniu trudności doświadczanych przez rodziny, związanych z przemocą, uzależnieniami oraz innymi formami zachowań i postaw problemowych. Gromadzić środki i zasoby materialne w celu utrzymywania i wspierania tych działań, programów i placówek.

MOTTO

Otwieramy Rodzinom drzwi do nowego poziomu świadomości, by żyć dobrze, a kluczem do tego nie są złote myśli, ale konsekwentna praca, która pomaga lepiej poznać siebie, zrozumieć, co w nas siedzi, a w rezultacie wyciągnąć do siebie dłoń i udzielić sobie wsparcia.

ZARZĄD

Leon R. Sztandke

Prezes Fundacji

Joanna Kleszczyńska

Wiceprezes Fundacji

NEWSLETTER

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Zapraszamy do zapisania się na nasz newsletter, by być na bieżąco z aktualnościami Fundacji, planowanymi wydarzeniami, projektami i artykułami.

WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA!